logo

Siłownia

silownia imgSpecjalnie zaprojektowana sala do ćwiczeń siłowych przeznaczona jest zarówno dla Pań i Panów. Zastosowanie urządzeń firmy Precor i Life Fitness - uznanych przez wielu czołowych kulturystów producentów sprzętu siłowego i aerobowego, wpłynie na efektywność Państwa ćwiczeń. 

W trosce o podniesienie komfortu naszych Klientów każdy zapisany klubowicz objęty jest opieką instruktora, który ułoży indywidualnie dobrany program, a następnie wytłumaczy jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. W czasie treningu bez przeszkód można konsultować się z trenerem.

PRO-FITNESS SF1 to także klub, w którym pomagamy również zmienić nawyki żywieniowe, co w połączeniu z opracowanym indywidualnie programem treningowym pozwala na uzyskanie wymarzonej sylwetki oraz sprawności fizycznej w relatywnie krótkim czasie.

 

silownia1 silownia8 silownia3 silownia4
silownia2 silownia7 silownia6 silownia9
silownia10 silownia11 silownia12 silownia13

   Akceptujemy karty sportowe

kart fitsport kart fitprofit
 kart multisportLogo Gymsteer
 

Akceptujemy także karty płatnicze 

platnicze

Możliwe są zapłaty za transakcje dokonywane przez posiadaczy kart płatniczych najważniejszych systemów międzynarodowych, takich jak: Visa i MasterCard

Pro Fitness SF1

ul.Kowelska 10
03-432 Warszawa
www.silownia-sf1.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
0693203542 

       Godziny otwarcia:

 

pon-pt:     7:00 - 22:00
sobota:    9:00 - 19:00

       niedziela  9:00 - 17:00

 

Poleć nas znajomym

wypelniacz poziomy