logo

Regulamin treningów personalnych

1. Warunkiem dopuszczenia do udziału w treningach personalnych jest złożenie wypełnionego i podpisanego własnoręcznie przez uczestnika zajęć oświadczenia o:

-braku przeciwwskazań lekarskich co do udziału w treningach lub braniu w nich udziału na własną odpowiedzialność,

-zapoznaniu się z treścią regulaminu i akceptowaniu go

2. Trenujący jest zobowiązany do poinformowania trenera personalnego o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych, stanie zdrowia, celem dopasowania rodzaju ćwiczeń oraz ich intensywności do stanu zdrowia ćwiczącego.

3. W przypadku ujawnienia się nietypowych dolegliwości Trenującego podczas treningu może on zostać poproszony o dodatkową konsultację lekarską. W powyższym przypadku treningi mogą zostać zawieszone do czasu postawienia przez lekarza diagnozy.

4. Trening trwa 60 minut. Trenujący jak i Trener zobowiązani są do punktualnego stawienia się na umówione spotkanie. Zaleca się aby Trenujący zjawił się 15 min wcześniej w celu przygotowania się do treningu.

5. Trening personalny może zostać odwołany bez żadnych konsekwencji przez Trenującego i Trenera z 24 godzinnym wyprzedzeniem. W przypadku kiedy Trenujący nie poinformuje Trenera o odwołaniu umówionego treningu na 24 godziny przed rozpoczęciem treningu lub się na nim nie pojawi, trening personalny zostaje uznany za przeprowadzony. W przypadku kiedy Trener w czasie nie krótszym niż 24 godziny przed umówionym treningiem nie poinformuje Trenującego o odwołaniu treningu, klient otrzymuje 1 trening personalny gratis.

6. W przypadku niepojawienia się klienta na umówionym treningu personalnym, trening personalny zostaje uznany przez trenera za przeprowadzony.

7. W przypadku niepojawienia się trenera na umówionym treningu personalnym, klient otrzymuje 1 trening personalny gratis.

8. W przypadku spóźnienia się klienta na trening personalny, czas spóźnienia może zostać odliczony od regulaminowego czasu treningu.

9. Płatność za treningi jest dokonywana gotówką lub kartą płatniczą u trenera lub na recepcji. Terminy treningów są ustalane bezpośrednio z trenerem.

10. Opłaty za trening powinny być uiszczane z góry nie później niż w dniu rozpoczęcia pierwszego treningu.

11. W przypadku wykupienia pakietów treningowych okres ich ważności liczy się począwszy od dnia, w którym odbył się pierwszy trening.

12. Pakiety treningowe (4, 8, i 12 zajęć) są ważne 1 miesiąc od momentu wykupienia. Po tym czasie, nie wykorzystane treningi przepadają. W razie niemożliwości wykorzystania pakietu, można go podarować lub odsprzedać innej osobie.

13. Pakiety treningowe (16 i 24 zajęć) są ważne 2 miesiące od momentu wykupienia. Po tym czasie, nie wykorzystane treningi przepadają. W razie niemożliwości wykorzystania pakietu, można go podarować lub odsprzedać innej osobie.

14. Trenujący winien stawić się na trening w stroju sportowym, tj.: sportowe obuwie (kategorycznie zabronione jest trenowanie w klapkach), sportowe spodnie (dresy), sportowa koszulka.

15. Trenujący jest zobowiązany posiadać ze sobą ręcznik treningowy oraz wodę do uzupełniania płynów podczas treningu.

16. Trenujący ma obowiązek stosowania się do regulaminu klubu PRO-FITNESS SF1

17. PRO-FITNESS SF1 zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie treningów

   Akceptujemy karty sportowe

 

kart fitsport kart fitprofit

 kart multisportLogo Gymsteer

ikona pzu sport przezroczyste tlo 01

 

Akceptujemy także karty płatnicze 

 

platnicze

 


 

 

PRO FITNESS SF1

ul.Kowelska 10
03-432 Warszawa
www.silownia-sf1.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 693 20 35 42 

 

REGULAMIN PRO-FITNESS SF1

 

REGULAMIN TRENINGÓW PERSONALNYCH

 

WZÓR UMOWY CZŁONKOWSKIEJ

 

GODZINY OTWARCIA

Z OBŁUGĄ RECEPCJI

 

pon-pt:     11:00 - 15:30                        16:00 -  21:30

 

sb-ndz:       NIECZYNNE

 

GODZINY OTWARCIA

Z SAMODOSTĘPEM

 

pon-pt:     6:30 - 21:30                        

sb:              8:00  -  20:00

 

ndz:            NIECZYNNE

Poleć nas znajomym

 

wypelniacz poziomy